СЗШІ № 2 Миколаївської обласної ради

«  Квітень 2024  »

Батьківська сторінка

Шановні батьки! На цій сторінці ви знайдете корисну інформацію щодо роботи закладу, а також все, що стосується навчання та виховання дітей з особливими  потребами у сім'ї.

1. Відповідно до пункту 20 частини 1 та статті 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", згідно з рішенням обласної ради від 20 10.2000 № 16 "Про управління майном спільної власності теріторіальних громад Миколаївської області" (зі змінами, внесеними рішенням обласної ради від 24 червня 2011 року № 11) було внесено зміни до Статуту закладу.

У п. 3.5 Статуту передбачено зарахування до закладу :

• дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • дітей, відібраних у батьків за рішенням суду;
  • дітей, батьки яких засуджені, перебувають під арештом у період слідства, визнані недієздатними, перебувають на тривалому лікуванні, місцезнаходження яких невідомо;
  • підкинутих та безпритульних дітей;
  • дітей з малозабезпечених, багатодітних  сімей та родин, які потребують соціальної підтримки;
  • дітей-інвалідів з денним перебуванням.

Зарахування дітей до закладу проводиться, як правило до початку навчального року, згідно наказу директора школи на підставі таких документів:

1. направлення відповідного органу управління освітою;
  2. заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
  3. копії свідоцтва про народження дитини;
  4. висновку психолого-медико-педагогічної консультації;
  5. особової справи (витягу з особової справи) та документу про наявний рівень освіти (крім дітей, що зараховуються до підготовчого та першого класу);
  6. індивідуальної програми реабілітації інваліда (для дітей-інвалідів);
  7. довідок про стан здоров'я дитини: "Медична карта дитини" (ф. № 26/о); витяг з "Історії розвитку дитини" (ф. № 112/о) з даними про результати аналізів (загальний аналіз крові та сечі, мазок із зіва на дифтерію, аналіз калу на дизгрупу, яйця глистів, зшкребок на ентеробіоз); копії Карти профілактичних щеплень (ф. № 063/о); довідки закладу охорони здоров'я  про те, що дитина не перебувала в контакті із хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.

​Усі діти з недорозвитком мовлення повинні мати висновок дефектолога - логопеда.

Для зарахування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, окрім зазначених, подаються документи, передбачені п. 37 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866.

2. 10 заповідей для батьків

/10_zapovidej_dlja_batkiv.docx

3. Поради батькам, що виховують дитину з раннім дитячим аутизмом

/robota_z_ditmi_z_rannim_ditjachim_autizmom.docx

4. Способи уникнення конфлікту з дитиною

/uniknennja_konfliktu.docx

5. Поради батькам з профілактики дитячих страхів

/ditjachi_strakhi.docx

6. Вирази, яких слід уникати у спілкуванні з дитиною

/virazi.docx

7. Поради батькам та оточенню дитини, схильної до суїциду

/ditina_i_sujicid.docx

8. Режим роботи Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернату № 2 Миколаївської обласної ради на 2014 - 2015 н.р.

/rezhim_dnja.docx